Arama sonuçlarınız

Hakkımızda

Bodrum Quality Management, Atilla Ceviz tarafından Bodrum Yarımadası’nda hizmet vermek üzere 2012 yılında kurulmuştur. Site Yönetimi, Villa Yönetimi, Emlak ve Danışmanlık hizmetleri veren firma, kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Temizlik, tadilat, oturma izni, sigorta takip, araç kiralama, transfer, rezervasyon gibi servisler için çalıştığı ekipler bulunmaktadır. Tüm hizmetler Bodrum Quality Management ofisi tarafından organize edilmektedir. Site ve villalarda her türlü talep ve ihtiyaç duyulduğunda yardım isteği, firmanın Bodrum Yarımadası’nın her bölgesinde çalıştığı güvenilir iş ortakları ile çözüme ulaştırılmaktadır.

“Quality Site & Property Management firması olarak sizlere sitenizi ve villalarınızı uzmanlaşmış ve kişiselleşmiş yöntemlerimizle yönetmeyi öneriyoruz.

Yönetim konseptimiz ulaşılabilirlik, dürüstlük, sorumluluk ve sitenizi yüksek standartlarda korurken yatırımınıza (gayrimenkulünüze) mümkün olan en iyi geri dönüşü vermeyi garanti eden hizmet kalitesi üzerine kuruludur.

Quality Site ve Property Management Şirketi, Bodrum Yarımadası’nda  yerleşik olarak yaşanan yada emlak olarak pazarlanan gayrimenkullere site ve villa yönetimi hizmeti sunar ve bu sektörde 8 yıllık deneyime sahiptir.

Bölgemizde ince elenip sık dokunmuş bir servis sağlayıcı ağına sahibiz. Yönetimimiz altındaki tüm site ve villaların bakımı için, işinde uzman servis sağlayıcıları temin ederiz.

Yönetim firması olarak personelimiz gayrimenkullerinizin idaresi ve bakımıyla ilgili her konuya hasıldır.”

Atilla Ceviz

Listeleri Karşılaştır