Arama sonuçlarınız

Servislerimiz

Bodrum Quality Management aşağıda bulunan tüm servisleri vermektedir. Bu hizmetler yıllardır birlikte çalıştığımız şirketler ve taşeronlar tarafından sağlanır. Fakat sizin tek muhattabınız Bodrum Quality Management’tır. Bütün planlama, bütçelendirme ve işin yürütülmesi bizim tarafımızdan yapılır.

Peyzaj & Havuz Bakım

Havuz bakımı sağlık açısından olduğu kadar güzel bir görünüm için de önemlidir. Havuz bakımında teknik bilgi gerekir. Bodrum Quality Management işin ustası profesyonellere çalışır ve sağlığınızı tehdit edecek hiç bir unsura yer kalmadığından emin olur. Havuz bakımı belirli periyotlarla yapılır ve herhangi bir sorunla karşılaşmanız engellenir.

Tadilat & Tamirat

Evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz, içinde sevdiklerimizle kıymetli anlar yaşadığımız yaşam alanlarımızdır. En güzel şekilde korumak ve ihtiyaçlarını gidermek gerekir. Bodrum Quality Management her türlü tadilat hizmetini vermektedir. Evinizin içinde ya da dışında istediğiniz işler sizlerin vaktine en uygun şekilde planlanarak hızlıca bitirilmesi hedeflenir. Yaşam alanınızda yaşayacağınız değişiklikten en az şekilde etkilenmeniz sağlanır ve bütçenize uygun bir teklif yapılır. Boya, badana, iç ve dış dekorasyon talepleriniz Bodrum Quality Management tarafından yerine getirilirken siz değerli vaktinizi istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Evinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir tesisat sorunu, mekanik ve elektronik aletlerin arızasının giderilmesi tarafımızca halledilir.

Temizlik & Çamaşır

Evinizin temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir, fakat temizlik aynı zamanda çok vakit alan bir iştir. Günümüzde işini ehliyle yapan temizlikçi bulmak ise ayrı bir sorundur. Temizlik işleri için Bodrum Quality Management, profesyonel elemanları ile sizlere hizmet vermektedir. Evinizde istediğiniz periyodlarda günlük temizlikçi ya da tek seferlik temizlik hizmeti kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda çamaşırlarınızın yıkanması, isterseniz kuru temizlemeye götürülmesi işleri de Bodrum Quality Management tarafından sizin için yapılır. Kuru temizleme istediğinizde talebiniz doğrultusunda randevu oluşturularak eşyalarınız evinizden alınır, temizlendikten sonra yine evinize teslim edilir.

Araç Kiralama

Araç kiralama için kime güvenebilir, seyahatinizi güvenli geçirecek aracı nereden temin edebilirsiniz? Bodrum Quality Management size her türlü araç kiralama konusunda destek olur. İhtiyacınız olan aracın özellikleri belirlendikten sonra sizlere özel bir teklif sunulur ve onaylamanız ardından kiralama işlemi gerçekleştirilerek, talep ettiğiniz noktada araç size teslim edilir.

Sigorta Takip

Sigorta hayati önem taşır ve takip edilmesi gerekir. Sizi beklenmedik bir çok olaya karşı koruyan sigorta işlemlerini Bodrum Quality Management olarak biz hallediyoruz. Üzerinize kayıtlı mal, mülk ve eşyaların sigortalarını takip etme işini sizden alıyoruz, siz tüm sigortalarınızı takip etmekle uğraşmak yerine, daha önemli işlerinize odaklanabilirsiniz.

Havaalanı Transfer

Havaalanı transfer hizmetimiz ile hem zamandan kazanarak hem de bütçenize en uygun fiyatlarla istediğiniz yere gidebilir, istediğiniz yerden havaalanına ulaşabilirsiniz. Bodrum Quality Management şoförleri ile güvendesiniz ve her zaman randevunuza sadık kalınacağını bilirsiniz. Uçak kaçırdım ya da uçaktan inince ne yapacağım telaşı yaşamadan Bodrum Quality Management ile transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf & Video İşleri

Profesyonel fotoğrafçılık bilgi ve deneyim gerektiren bir iştir. Düşük kalitede çekilen fotoğraflar çoğu zaman istediğinizi yansıtmaktan uzak kalır. Evinizin, arsanızın, işyerinizin ya da herhangi bir iş için gerekli her türlü fotoğraf ve video hizmetleri Bodrum Quality Management tarafından verilir. Profesyonel fotoğraf ve video hizmetimizle en güzel görüntüleri yakalamak amaçlanır.

Oturma İzni

Türkiye’ye yerleşmeye mi karar verdiniz? Peki bunu nasıl yapacaksınız, aklınızı kurcalayan tüm sorulara yanıt vermek üzere profesyonel ekibimiz ile hazırız. Gerekli evrakların toplanması ve gerekli mercilere ulaştırılması, takip ve kontrolünün yapılması işleri için Bodrum Quality Management olarak hizmetinizdeyiz. Türkiye’de oturma izni almak için gereken tüm detaylar için bize ulaşın.

Hukuk & Çeviri Hizmetleri

Bilmediğiniz hukuki işleriniz ve yasal süreçlerle ilgili Bodrum Quality Management, alanında profesyonel kişilerce hizmet verir. Size süreç hakkında bilgi verirken, gerekli evrakları toplamanıza da yardımcı olur. Bodrum Quality Management aynı zamanda çeviri hizmetleri de vermektedir. Yeminli mütercim tercümanlar tarafından yapılan çevirilerimizde hata payı yoktur.

Rezervasyon

Bodrum Quality Management her türlü rezervasyon hizmetini vermektedir. Farklı rezervasyonlar için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek yok. Bodrum Quality Management ile ister restoran ister yolculuk, her türlü rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bizi aradığınızda talebiniz doğrultusunda uygun rezervasyonlar oluşturularak size geri dönüş sağlanır ve onayınızın ardından rezervasyon gerçekleştirilir.

Listeleri Karşılaştır